Bun venit in Comunitatea Onehitcs-Community
Onehitcs-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
Bun venit in Comunitatea Onehitcs-Community
Onehitcs-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Animalul dumneavoastra preferat care este ?

In jos 
+5
*VipEr*_N8-NighT
Urucu
*VipEr*_good
*VipEr*_aLyNNN
BuNu
9 participanți
AutorMesaj
BuNu
Utilizatori
Utilizatori




Animalul dumneavoastra preferat care este ? Empty
MesajSubiect: Animalul dumneavoastra preferat care este ?   Animalul dumneavoastra preferat care este ? Icon_minitimeVin Ian 14, 2011 1:40 am

Aici trebuie sa ne specificati animalul dumneavoastra preferat si sa ne spuneti 2 , 3 cuvinte despre ce stiti despre el .
Sus In jos
*VipEr*_aLyNNN
Utilizatori
Utilizatori
*VipEr*_aLyNNN


Varsta : 27

Animalul dumneavoastra preferat care este ? Empty
MesajSubiect: Re: Animalul dumneavoastra preferat care este ?   Animalul dumneavoastra preferat care este ? Icon_minitimeVin Ian 14, 2011 1:41 am

caine - prietenul cel mai bun al omului Surprised
pisica - prinde soareci Sad
Sus In jos
*VipEr*_good
Utilizatori
Utilizatori
*VipEr*_good



Animalul dumneavoastra preferat care este ? Empty
MesajSubiect: Re: Animalul dumneavoastra preferat care este ?   Animalul dumneavoastra preferat care este ? Icon_minitimeSam Ian 15, 2011 7:41 am

Desi nu sunt animale , mie imi plac foarte mult dinozaurii pt k erau reptile foarte mari unele pasnice altele salbatice (carnivore si ierbivore)
Sus In jos
Urucu
Administrator
Administrator
Urucu


Varsta : 27

Animalul dumneavoastra preferat care este ? Empty
MesajSubiect: Re: Animalul dumneavoastra preferat care este ?   Animalul dumneavoastra preferat care este ? Icon_minitimeSam Ian 15, 2011 3:28 pm

Cainele - Cel mai bun prieten al omului Sad ( Ce pot sa zic imi plac foarte mult pt ca si eu am un caine Lup Sad )
Sus In jos
https://onehitcs.forumgratuit.ro
*VipEr*_N8-NighT





Animalul dumneavoastra preferat care este ? Empty
MesajSubiect: Dap!   Animalul dumneavoastra preferat care este ? Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 2:04 am

Animalu meu preferat e hamsterul pt ca e asa mic si dragalas . A si apropo good dinozaurii pot fi si erbivori bounce
Sus In jos
*VipEr*_good
Utilizatori
Utilizatori
*VipEr*_good



Animalul dumneavoastra preferat care este ? Empty
MesajSubiect: Re: Animalul dumneavoastra preferat care este ?   Animalul dumneavoastra preferat care este ? Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 7:22 am

hai frate ca tot aia e Sad
Sus In jos
Scribe
Utilizatori
Utilizatori
Scribe



Animalul dumneavoastra preferat care este ? Empty
MesajSubiect: Re: Animalul dumneavoastra preferat care este ?   Animalul dumneavoastra preferat care este ? Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 6:57 pm

Imi plac animalele dar ingeneral ador porumbei ! :lol!:
Sus In jos
BuNu
Utilizatori
Utilizatori




Animalul dumneavoastra preferat care este ? Empty
MesajSubiect: Re: Animalul dumneavoastra preferat care este ?   Animalul dumneavoastra preferat care este ? Icon_minitimeLun Ian 17, 2011 10:42 pm

pai mie imi plac foarte mult cainii !
Sus In jos
Urucu
Administrator
Administrator
Urucu


Varsta : 27

Animalul dumneavoastra preferat care este ? Empty
MesajSubiect: Re: Animalul dumneavoastra preferat care este ?   Animalul dumneavoastra preferat care este ? Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 4:59 am

Lu Scribe ii plac porumbei Like a Star @ heaven Ce sa faci frate cu un porumbel sa il tai de paste sa il mananci Like a Star @ heaven
Sus In jos
https://onehitcs.forumgratuit.ro
Fighter
Administrator
Administrator
Fighter


Varsta : 26

Animalul dumneavoastra preferat care este ? Empty
MesajSubiect: Re: Animalul dumneavoastra preferat care este ?   Animalul dumneavoastra preferat care este ? Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 6:04 am

mie imi plac cainii Cool eu am deja un caine de rasa Cocker :X
Sus In jos
RoZzLeR

RoZzLeR


Varsta : 28

Animalul dumneavoastra preferat care este ? Empty
MesajSubiect: Re: Animalul dumneavoastra preferat care este ?   Animalul dumneavoastra preferat care este ? Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 11:26 pm

Si mie imi plac cainii mai ales puii
Sus In jos
vengadoR

vengadoR



Animalul dumneavoastra preferat care este ? Empty
MesajSubiect: Re: Animalul dumneavoastra preferat care este ?   Animalul dumneavoastra preferat care este ? Icon_minitimeMar Apr 10, 2012 2:48 pm

Mie imi place cainele !
P.S : Am avut un hamster daar si-a luat zborul Arrow
Sus In jos
Continut sponsorizat





Animalul dumneavoastra preferat care este ? Empty
MesajSubiect: Re: Animalul dumneavoastra preferat care este ?   Animalul dumneavoastra preferat care este ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Animalul dumneavoastra preferat care este ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce este medicina ?
» Este oare adevarat ?
» Schimbari pe care forumul le-a facut !
»  Schimbari pe care forumul le-a facut !
» Pnetru cei care au samsung s5230

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Oameni si Planeta :: Animale-
Mergi direct la: