Bun venit in Comunitatea Onehitcs-Community
Onehitcs-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
Bun venit in Comunitatea Onehitcs-Community
Onehitcs-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ion dupa betie !

In jos 
+2
*VipEr*_good
aNoNiMu
6 participanți
AutorMesaj
aNoNiMu
Utilizatori
Utilizatori
aNoNiMu


Varsta : 29

Ion dupa betie ! Empty
MesajSubiect: Ion dupa betie !   Ion dupa betie ! Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 4:06 am

Ion se trezeste intr-o dimineata cu o mahmureala ingrozitoare dupa o noapte petrecuta la o petrecere de afaceri. Se chinuie sa-si deschida ochii si primul lucru pe care il vede sunt doua aspirine asezate langa un pahar cu apa pe noptiera. Si langa el, un trandafir rosu! Ion se ridica din pat si-si vede hainele curate si calcate. Se uita prin camera si vede ca totul e in ordine perfecta si luceste de curatenie. La fel e si in restul casei. Ia aspirinele, se sperie cand se uita in oglinda din baie si vede ca are un ochi vanat si in cele din urma observa un bilet pe masa pe care scria: "Dragul meu, micul dejun e in cuptor. Eu am iesit la cumparaturi. Te iubesc!!"
Se taraste gemand pana in bucatarie si vede ca intr-adevar il asteapta micul dejun aburind si ziarul de dimineata..
Fiul lui e si el in bucatarie. Ion il intreaba cu multa precautie:
- Fiule, ce s-a intamplat azi-noapte?
- Pai, ai ajuns acasa beat turta dupa 3 dimineata si ai luat-o razna. Ai rupt masuta din sufragerie, ai vomitat pe coridor, te-ai pisat pe floarea mamei si ti-ai invinetit un ochi cand ai dat cu capul de usa , ca sa arati ce tare esti.
- Atunci de ce este totul intr-o ordine atat de perfecta, atat de curat, am primit un trandafir rosu si micul dejun ma asteapta pe masa????
- Ah, asta-i simplu, ii raspunde fiul. Mama te-a tarat pana in dormitor si cand a incercat sa-ti dea jos pantalonii i-ai spus: "Lasa-ma in pace, ***** ce esti, sunt insurat!"

Morala:
Masuta rupta – 300 lei
Micul dejun - 10 lei
Trandafirul rosu - 5 lei
Aspirinele - 0.50 lei

DAR... sa spui lucrul potrivit la momentul potrivit - e de nepretuit!
Sus In jos
*VipEr*_good
Utilizatori
Utilizatori
*VipEr*_good



Ion dupa betie ! Empty
MesajSubiect: Re: Ion dupa betie !   Ion dupa betie ! Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 7:06 am

Like a Star @ heaven
Sus In jos
*VipEr*_dRk





Ion dupa betie ! Empty
MesajSubiect: Re: Ion dupa betie !   Ion dupa betie ! Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 7:09 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
SubZer0x

SubZer0x



Ion dupa betie ! Empty
MesajSubiect: Re: Ion dupa betie !   Ion dupa betie ! Icon_minitimeVin Ian 21, 2011 10:48 pm

Like a Star @ heaven 
Sus In jos
-L3mOnN-
Administrator
Administrator
-L3mOnN-


Varsta : 27

Ion dupa betie ! Empty
MesajSubiect: Re: Ion dupa betie !   Ion dupa betie ! Icon_minitimeDum Iun 12, 2011 4:14 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
killer

killer



Ion dupa betie ! Empty
MesajSubiect: Re: Ion dupa betie !   Ion dupa betie ! Icon_minitimeJoi Iun 16, 2011 9:24 pm

Like a Star @ heaven
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ion dupa betie ! Empty
MesajSubiect: Re: Ion dupa betie !   Ion dupa betie ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Ion dupa betie !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Fun :: Bancuri-
Mergi direct la: