Bun venit in Comunitatea Onehitcs-Community
Onehitcs-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
Bun venit in Comunitatea Onehitcs-Community
Onehitcs-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Tutorial pt. incepatori(cum sa foloseasca meniul CS)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
aNoNiMu
Utilizatori
Utilizatori
aNoNiMu


Varsta : 29

Tutorial pt. incepatori(cum sa foloseasca meniul CS) Empty
MesajSubiect: Tutorial pt. incepatori(cum sa foloseasca meniul CS)   Tutorial pt. incepatori(cum sa foloseasca meniul CS) Icon_minitimeMar Ian 18, 2011 3:30 am

În acest tutorial vă voi învăţa cum să folosiţi meniul jocului Counter-Strike 1.6

New Game: Dând click pe New Game puteţi juca Counter-Strike cu boţi făcând câteva configurări pentru a juca. ( boţii sunt ca un fel de jucători numai că sunt virtuali - să zic aşa )

Find Servers: Dând click pe Find Servers veţi intra într-un alt meniu unde aveţi servere ON sau OFF de orice mod ( respawn , deathrun , normal etc. )stabilite la diferite categorii:

- INTERNET
- FAVORITES
- HISTORY
- SPECTATE
- LAN
- FRIENDS

Options: Dând click pe Options veţi intra într-un alt meniu unde vă veţi putea configura Counter-Strike-ul.

- Keyboard
- Mouse
- Audio
- Video
- Voice
- Lock
- Multiplayer

Quit: Dând click pe Quit puteţi ieşi din joc. ( sau puteţi să ieşiţi din joc direct de pe serverul pe care jucaţi - apăsaţi ` , vă va apărea consola , iar în consolă scrieţi quit şi d-aţi ENTER.

Am creat acest tutorial pentru începătorii care deschid pentru prima dată jocul Counter-Strike 1.6
Sus In jos
*VipEr*_dRk





Tutorial pt. incepatori(cum sa foloseasca meniul CS) Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial pt. incepatori(cum sa foloseasca meniul CS)   Tutorial pt. incepatori(cum sa foloseasca meniul CS) Icon_minitimeMar Ian 18, 2011 4:03 am

bravo
Sus In jos
BuNu
Utilizatori
Utilizatori




Tutorial pt. incepatori(cum sa foloseasca meniul CS) Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial pt. incepatori(cum sa foloseasca meniul CS)   Tutorial pt. incepatori(cum sa foloseasca meniul CS) Icon_minitimeMier Ian 19, 2011 1:17 am

bravo !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tutorial pt. incepatori(cum sa foloseasca meniul CS) Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial pt. incepatori(cum sa foloseasca meniul CS)   Tutorial pt. incepatori(cum sa foloseasca meniul CS) Icon_minitime

Sus In jos
 
Tutorial pt. incepatori(cum sa foloseasca meniul CS)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tutorial - Cum sa ai lag sub 20
» [Tutorial]Zapada
» Tutorial SilentRun
» Tutorial Cd Bootabil
» Tutorial butoane

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Support :: Counter-Strike Support :: Tutoriale-
Mergi direct la: