Bun venit in Comunitatea Onehitcs-Community
Onehitcs-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
Bun venit in Comunitatea Onehitcs-Community
Onehitcs-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Dimensiuni paralele !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Urucu
Administrator
Administrator
Urucu


Varsta : 27

Dimensiuni paralele ! Empty
MesajSubiect: Dimensiuni paralele !   Dimensiuni paralele ! Icon_minitimeMier Ian 19, 2011 2:58 am

Fizia cuantica a inceput sa vorbeasca despre dimensiunile paralele, desi deocamdata nu se poate demonstra nimic.
V-am vorbit despre subconstient si despre filtrele pe care mintea noastra le creaza pt a putea supravietui. V-am spus si despre umbrele pe care le-am vazut, sfera de lumina si respiratia in plus in casa. Toate astea le-am vazut si le-am auzit din cauza ca eram deschisa spre aceste lucruri. In timp mi-am creat filtre. Dar ce am vazut de fapt? Abia acum inteleg ca erau fiinte din alte dimensiuni. Cu totii am auzit de rai si de iad.....ceea ce nu stiu multi este ca raiul este dimensiunea imediat urmatoare ca vibratie superioara, iar iadul este prima dimensiune imediat urmatoare ca vibratie inferioara. Atunci cand parasim acest plan al existentei de fapt ne nastem intr-o alta dimensiune.
Sus In jos
https://onehitcs.forumgratuit.ro
BuNu
Utilizatori
Utilizatori




Dimensiuni paralele ! Empty
MesajSubiect: Re: Dimensiuni paralele !   Dimensiuni paralele ! Icon_minitimeMier Ian 19, 2011 9:21 pm

Interesant .. Smile
Sus In jos
 
Dimensiuni paralele !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Creaza un fisier gol de dimensiuni uriase

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Sfaturi de la Profi-
Mergi direct la: