Bun venit in Comunitatea Onehitcs-Community
Onehitcs-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
Bun venit in Comunitatea Onehitcs-Community
Onehitcs-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

  Addon DR - Death Run | by gashu

In jos 
AutorMesaj
Isohunt
Utilizatori
Utilizatori
Isohunt


Varsta : 32

 Addon DR - Death Run | by gashu  Empty
MesajSubiect: Addon DR - Death Run | by gashu     Addon DR - Death Run | by gashu  Icon_minitimeVin Ian 21, 2011 12:32 am

Descriere: Addon Death Run , banuiesc ca stie toata lumea cum este modul.. am adaugat sunete, modele.. etc. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Contine:


  • AmxModx 1.8.1
  • Metamod 1.19
  • DeathRun Manager 2.1

Autor: gashu
Versiune: 1.0
Descarcare: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Plugin-uri:

    DeathrunManager.amxx - plugin specific modului.
    stuck.amxx - daca te blochezi intr-o capcana aceste plugin te deblocheaza.
    Hats08.amxx - comanda publica in chat: /hats si iti alegi o palarie pe care sa o porti.
    sank_sounds.amxx - cand tastezi un cuvant de gen: lol , cutit , ... etc. ( vezi SND-LIST.CFG ) canta un sunet funny [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    high_ping_kicker.amxx - da afara jucatorii cu ping peste 100 ( setat in amxx.cfg ).
    join_ip.amxx - un mesaj la connectare cu ip-ul, steamid, si tara.
    admin_check.amxx - prin comanda publica in chat: /admin(s) arata adminii online.
    full_server_idler_kicker.amxx - da afara jucatorii care sunt afk ( foarte folositor in DR ).
    admin_chat_colors.amxx - adminii scriu cu alta culoare in chat.

Poze:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Extra:

* Eu va sugerez sa puneti server.cfg care l-am lasat eu sau folositi sv_downloadurl din el.
* Pareri.. sugesti.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.Onehitcs.forumz.ro
 
Addon DR - Death Run | by gashu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  Addon AMX Normal+
»  Addon Wind!
»  Addon Public Normal [AmxModX - Win Only]
»  Pachet eXtream: addon-uri standard
»  Death Run Manager v1.5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Support :: Counter-Strike Support :: Addonsuri-
Mergi direct la: