Bun venit in Comunitatea Onehitcs-Community
Onehitcs-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
Bun venit in Comunitatea Onehitcs-Community
Onehitcs-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Discutii despre scoala !

In jos 
+6
Godlike
Isohunt
Urucu
*VipEr*_good
speedy
BuNu
10 participanți
AutorMesaj
BuNu
Utilizatori
Utilizatori




Discutii despre scoala ! Empty
MesajSubiect: Discutii despre scoala !   Discutii despre scoala ! Icon_minitimeVin Ian 14, 2011 12:45 am

Ce pot sa spun ..Ca fiecare copil de pe acest forum pot sa zic ca urasc din tot sufletul meu scoala ! Altceva nimic :evil:
Sus In jos
speedy
Utilizatori
Utilizatori
speedy


Varsta : 29

Discutii despre scoala ! Empty
MesajSubiect: re   Discutii despre scoala ! Icon_minitimeSam Ian 15, 2011 3:13 am

pai nwa ..

Viata-i greu Cool
Sus In jos
*VipEr*_good
Utilizatori
Utilizatori
*VipEr*_good



Discutii despre scoala ! Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre scoala !   Discutii despre scoala ! Icon_minitimeSam Ian 15, 2011 7:43 am

Poi si eu urasc din toata inima scoala :twisted: dar asta nu inseamna s nu invat si s nu ma duk Sad pentru ca scoala iti rezerva viitorul pe care il ai in fata :arrow:
Sus In jos
Urucu
Administrator
Administrator
Urucu


Varsta : 27

Discutii despre scoala ! Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre scoala !   Discutii despre scoala ! Icon_minitimeLun Ian 17, 2011 10:40 pm

Bravo good !
Are dreptate good stiti proverbu ala daca nai carte nai parte !
Sus In jos
https://onehitcs.forumgratuit.ro
Isohunt
Utilizatori
Utilizatori
Isohunt


Varsta : 32

Discutii despre scoala ! Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre scoala !   Discutii despre scoala ! Icon_minitimeMar Ian 18, 2011 4:09 am

Io ma duc pentru alocatie mai moolt ca nam tigari ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.Onehitcs.forumz.ro
*VipEr*_good
Utilizatori
Utilizatori
*VipEr*_good



Discutii despre scoala ! Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre scoala !   Discutii despre scoala ! Icon_minitimeMar Ian 18, 2011 5:20 am

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven ArrowArrow buna asta
Sus In jos
Godlike
Utilizatori
Utilizatori
Godlike



Discutii despre scoala ! Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre scoala !   Discutii despre scoala ! Icon_minitimeVin Ian 21, 2011 11:08 pm

*VipEr*_iSo a scris:
Io ma duc pentru alocatie mai moolt ca nam tigari ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nu pot sa spun ca`mi place scoala , dar nici ca`mi place dar iti rezerva viitoru , si macar la liceu sa ajungem [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Isohunt
Utilizatori
Utilizatori
Isohunt


Varsta : 32

Discutii despre scoala ! Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre scoala !   Discutii despre scoala ! Icon_minitimeSam Ian 22, 2011 2:29 am

Citat :
Nu pot sa spun ca`mi place scoala , dar nici ca`mi place dar iti rezerva viitoru , si macar la liceu sa ajungem [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


dute frate naspa dao in colo de sc io mai mult ma duk pnetru tigari si sa stua cu preteni ca nam ce fake acasa ma plitisesc:))
Sus In jos
http://www.Onehitcs.forumz.ro
BuNu
Utilizatori
Utilizatori




Discutii despre scoala ! Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre scoala !   Discutii despre scoala ! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 2:58 pm

Ma pis pe ea Arrow
Sus In jos
-L3mOnN-
Administrator
Administrator
-L3mOnN-


Varsta : 27

Discutii despre scoala ! Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre scoala !   Discutii despre scoala ! Icon_minitimeVin Iun 10, 2011 3:17 am

hmm ce viata pe iSohunt !!
Sus In jos
Fighter
Administrator
Administrator
Fighter


Varsta : 26

Discutii despre scoala ! Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre scoala !   Discutii despre scoala ! Icon_minitimeDum Dec 11, 2011 7:51 pm

si eu urasc scoala dar nai ce sa faci astai viata Cool
Sus In jos
Bogdy

Bogdy


Varsta : 26

Discutii despre scoala ! Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre scoala !   Discutii despre scoala ! Icon_minitimeMier Dec 21, 2011 12:20 am

Scoala e naspa!!!!!Dar nam cei face asta e soarta noasta:))
Sus In jos
vengadoR

vengadoR



Discutii despre scoala ! Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre scoala !   Discutii despre scoala ! Icon_minitimeMar Apr 10, 2012 2:36 pm

Urucu a scris:
Bravo good !
Are dreptate good stiti proverbu ala daca nai carte nai parte !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii despre scoala ! Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre scoala !   Discutii despre scoala ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Discutii despre scoala !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Numele prietenei tale in scoala
» Despre violenta !
» Despre Spam
» Ce credeti despre C.Ronaldo?!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Oameni si Planeta :: Scoala-
Mergi direct la: