Bun venit in Comunitatea Onehitcs-Community
Onehitcs-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
Bun venit in Comunitatea Onehitcs-Community
Onehitcs-Community , o comunitate mica care cu timpu si cu ajutorul membrilor si a partenerilor vom deveni o comunitate mare .
Te rugam sa te inregistrezi pentru a ne ajuta.
Va Asteptam si mult noroc !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Despre violenta !

In jos 
+2
BuNu
Urucu
6 participanți
AutorMesaj
Urucu
Administrator
Administrator
Urucu


Varsta : 27

Despre violenta !  Empty
MesajSubiect: Despre violenta !    Despre violenta !  Icon_minitimeMier Ian 19, 2011 2:56 am

Ieri a fost lansata o campanie impotriva violentei domestice. Dupa unii aceasta campanie nu este altceva decat "o vaca de muls" pentru anumiti indivizi , dupa altii, este binevenita deoarece femeia trebuie sa fie informata asupra faptului ca exista institutii care o pot ajuta.
Ce-ar trebui sa faca o femeie care este abuzata fizic(si nu numai)? Ar trebui in primul rand sa mearga sa faca o plangere la politie, apoi se intoarce acasa unde o astepta barbatul, care in urma unei amenzi se ilumineaza brusc si isi da seama ca nu este etic si moral sa lovesti o femeie.
In ceea ce priveste politia romana, am mari dubii ca este capabila sa gestioneze problema.

Voi ce parere aveti ?




Sus In jos
https://onehitcs.forumgratuit.ro
BuNu
Utilizatori
Utilizatori




Despre violenta !  Empty
MesajSubiect: Re: Despre violenta !    Despre violenta !  Icon_minitimeMier Ian 19, 2011 9:24 pm

mdea .. cheers nu multi baga in seama asta !
Sus In jos
-L3mOnN-
Administrator
Administrator
-L3mOnN-


Varsta : 27

Despre violenta !  Empty
MesajSubiect: Re: Despre violenta !    Despre violenta !  Icon_minitimeVin Iun 10, 2011 4:00 pm

neinteresant pt unii
Sus In jos
Fighter
Administrator
Administrator
Fighter


Varsta : 26

Despre violenta !  Empty
MesajSubiect: Re: Despre violenta !    Despre violenta !  Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 4:23 am

mie imi place de la video al doilea imi place aia cand papusa e legata si e cu soldateii aia Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Sus In jos
RoZzLeR

RoZzLeR


Varsta : 28

Despre violenta !  Empty
MesajSubiect: Re: Despre violenta !    Despre violenta !  Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 11:02 pm

foarte interesant
Sus In jos
vengadoR

vengadoR



Despre violenta !  Empty
MesajSubiect: Re: Despre violenta !    Despre violenta !  Icon_minitimeMar Apr 10, 2012 1:19 am

Nimanui nu i mai pasa de violenta / nonviolenta in ziua de azi !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre violenta !  Empty
MesajSubiect: Re: Despre violenta !    Despre violenta !  Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre violenta !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre Spam
» Discutii despre scoala !
» Ce credeti despre C.Ronaldo?!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Sfaturi de la Profi-
Mergi direct la: